Nowa OdsłonaCześć

OGŁOSZENIE

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Jezioranach prowadzi nabór

na stanowisko pracy:

KSIĘGOWA/ KSIĘGOWY

Główny zakres obowiązków:

  • Przygotowanie dowodów finansowo-księgowych do zapłaty gotówkowej i bezgotówkowej wraz z zatwierdzeniem ich pod względem merytorycznym, formalnym i rachunkowym,
  • dekretowanie, kompletowanie i księgowanie dowodów księgowych zgodnie z zasadami o rachunkowości i prawa podatkowego,
  • analiza i rozliczanie zapisów na kontach księgowych,
  • sprawdzanie wpływów i rozchodów ujętych w raportach kasowych, przyjmowanie raportów od kasjera do księgowania,
  • prowadzenie ewidencji analitycznej wydatków i kosztów oraz inwestycji,
  • prowadzenie ewidencji analitycznej rozrachunków,
  • organizowanie i prowadzenie księgowości komputerowej w zakresie swojego stanowiska pracy,
  • sporządzanie list płac, prowadzenie kart i ewidencji wynagrodzeń, dokonywanie wpisów o wynagrodzeniu do dokumentów ZUS-owskich,
  • prowadzenie dokumentacji i ewidencji potrzebnej do wypłat zasiłków rodzinnych, porodowych, wychowawczych, chorobowych i opiekuńczych z ubezpieczenia społecznego,
  • naliczanie potrąceń od wynagrodzeń w tym podatku od wynagrodzeń i składek ZUS
  • spoządzanie naliczeń wynagrodzeń i zasiłków w okresach miesięcznych i naliczanie wszystkich potrąceń,
  • obsługa pracowniczych ubezpieczeń na życie, współpraca z firmą ubezpieczeniową,
  • wykonywanie innych prac zleconych przez osobę przełożoną,
  • zastepowanie pracownika ds. kadr i rozliczeń w czasie nieobecności.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego ekonomicznego,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku: księgowa
  • rzetelności i odpowiedzialności
  • dobrej organizacji pracy włanej, sumienność, gotowości do stałego podnoszenia swoich kompetencji, umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • odpowiedzialność i dyskrecja oraz terminowość, a także dokładność w realizacji powierzonych zadań
  • obsługa MS Word, Office
  • mile widziana znajomość programu Symfonia Kadry i Płace, FiK oraz programu Casco
  • znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy  o VAT, ustawy o CIT i umiejętność zastosowania jej w praktyce

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dopłaty do wypoczynku, paczki pracownicze)
  • mozliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji (szkolenia)

Dodatkowe informacje na temat pracy pod nr. tel. 514-180-817 lub 539-192-395

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY:

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), a także polskimi przepisami prawa dotyczącymi ochrony danych osobowych, informuję że:

Inspektor Ochrony Danych

Cel i podstawy przetwarzania

Pana/Pani dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane przez ZWiK Sp. z o. o. w Jezioranach w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

ZWiK Sp. z o. o. w Jezioranach będzie przetwarzało Pana/Pani dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrazi Pan/Pani na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Odbiorcy danych osobowych

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 90 dni od daty otrzymania oferty, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłuch rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy.

W przypadku wyrażonej przez Pana/Panią zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Pana/Pani dane będą wykorzystywane przez 12 miesięcy.

Prawa osób, których dane dotyczą

  1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
  2. prawo do sprostowania (poprawienia) lub uzupełnienia danych;
  3. prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  4. prawo do usunięcia danych osobowych;
  5. prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa)

Informacja o wymogu podania danych

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu Pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Pana/Panią innych danych jest dobrowolne.

Załączniki:
PlikZałączającyRozmiarPobieranieUtworzonoOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (Klauzula informacyjna ZWIK.docx)Klauzula informacyjna ZWiK Sp. z o. o. Monika Pieczychlebek17 kB652023-07-26 11:382023-07-26 11:38
Pobierz plik (Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.docx)kwestionariuszMonika Pieczychlebek28 kB2182023-07-26 11:352023-07-26 11:35
Początek strony