Nowa OdsłonaCześć

Menu

Szanując Państwa prywatność i wypełniając normatywny obowiązek informacyjny, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), w szczególności zgodnie z art. 13 rozporządzenia, informujemy Panią/Pana:

I. Postawa przetwarzania

Państwa dane osobowe przetwarzane będą w oparciu o treść art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r, który czyni uprawnionym przetwarzanie danych osobistych, o ile jest to niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.

II. Administrator

Administratorem Państwa danych osobowych jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.p. z o.o w Jezioranach.

III. Zakres podmiotowy

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.

IV. Retencja

Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z odnośnymi przepisami prawa

V. Uprawnienia podmiotu, którego dane osobowe podlegają administrowaniu

Posiadają Państwo prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, także prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie Państwa danych osobistych. Czynności tych możecie Państwo dokonać w każdym czasie.

VI. Wniesienie skargi

Na działanie, także zaniechanie Administratora i przysługuje Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

VII. Przetwarzanie danych a skuteczność umowy z ZWiK Sp. z o.o. w Jezioranach

Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować niemożliwością i odmową realizacji usługi

VIII. Kontakt

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Początek strony