Nowa OdsłonaCześć

Główny zakres obowiązków:

  • sprzątanie pomieszczeń zakładu
  • pielęgnacja i pielenie klombów na terenie zakładu
  • pakowanie oraz roznoszenie korespondencji i faktur dla mieszkańców gminy i miasta Jeziorany
  • wykonywanie drobnych prac biurowych polegających na niszczeniu dokumentów biurowych

  • Od Kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia min. podstawowego;
  • orzeczenia o niepełnosprawności;
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B;
  • rzetelności i odpowiedzialności

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • praca od 01.07.2022r.;
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na 3/4 etatu ;
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie;
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dopłaty do wypoczynku, paczki pracownicze)

Uprzejmie prosimy o składanie ofert do dnia 24.06.2022 r.

Dodatkowe informacje na temat pracy pod nr tel. 664-720-949

Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY:

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), a także polskimi przepisami prawa dotyczącymi ochrony danych osobowych, informuję, że:

Inspektor Ochrony Danych

Cel i podstawy przetwarzania.

Pana/Pani dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane przez ZWiK Sp. z o.o. w Jezioranach w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

ZWiK Sp. z o.o. w Jezioranach będzie przetwarzało Pana/Pani dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrazi Pan/Pani na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Odbiorcy danych osobowych

Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom zewnętrznym.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 90 dni od daty otrzymania oferty, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy.

W przypadku wyrażonej przez Pana/Panią zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Pana/Pani dane będą wykorzystywane przez 12 miesięcy.

Prawa osób, których dane dotyczą

Ma Pan/Pani prawo do:

  1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
  2. prawo do sprostowania (poprawienia) lub uzupełnienia danych;
  3. prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  4. prawo do usunięcia danych osobowych;
  5. prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu ochrony Danych Osobowych,
    ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

Informacja o wymogu podania danych

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postepowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Pana/Panią innych danych jest dobrowolne.

Załączniki:
PlikZałączającyRozmiarPobieranieUtworzonoOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.docx)kwestionariuszMonika Mielowska28 kB3232022-06-13 13:502022-06-13 13:50
Początek strony